Geoblog.pl    ciekawy    Podróże    Belgia    Czas na pchli targ i muzeum instrumentów

Czas na pchli targ i muzeum instrumentów

Belgia
Belgia, Brussels

Następnego dnia poszliśmy na pchli targ. Niestety trochę późno się zebraliśmy i na targu nie było już wielu sprzedających. Na pocieszenie poszliśmy na piwo. Ja próbowałem jakiegoś wiśniowego - było super, ale w ogóle nie czułem, że to piwo.

Potem - postanowiliśmy zobaczyć jeszcze muzeum instrumentów. Na wejściu każdy dostał słuchawki. A po co? Po to, by usłyszeć jak grają oglądane instrumenty. Jeśli zbliżasz się do danego eksponatu w słuchawkach rozbrzmiewa muzyka grana przez ten instrument. Mi najbardziej podobały się afrykańskie instrumenty... :)

W tym czasie, kiedy oglądaliśmy instrumenty JM uznał, że jest śpiący i wrócił do domu. Mini było trochę głupio wobec nas, ale zażartowała z niego mówiąc: "Pozdrów od nas Monikę" - jakoby jego kochankę, do której jakoby jedzie. :)

Po zwiedzeniu muzeum - wróciliśmy do domu Mini. I - o dziwo - JM faktycznie spał! :)

cityhopper
cityhopper - 2009-08-25 20:05
Wiśniowe to Kriek, żadnego soku, z piwem fermentują kwaśne wiśnie. Bardzo fajny opis :-)

ciekawy
Ciekawy Świata