Geoblog.pl    ciekawy    Podróże    Ekwador    I... Quito

I... Quito

Ekwador
Ekwador, Quito

Ufff... Wyladowalismy. Lot starsznie dlugi. Cale szczescie mielismy zarezerwowane miejsca bez rzedu siedzen przed nami. Niestety akurat na naszych miejscach wysiadl sprzet grajacy - wiec nie mielismy mozliwosci obejrzenia zadnego filmu. Moze tez dlatego podroz sie dluuuuzyla.

Nic to - jestesmy w Quito. Nie jest zimno, ale nie jest tez najcieplej. Dowiedzielismy sie, ze mimo posiadania oddzielnych bileto w drodze powrotnej - odprawia nas z Quito bezposrednio do Warszawy. Super, bo w Madrycie mamy tylko 2 godziny i 40 minut na przesiadke.

Jedziemy taksowka do hotelu, ktory znalezlismy w przewodniku. Okazuje sie, ze Quito jest strasznie zakorkowane. Podroz na stare miasto zabiera nam okolo godziny. W koncu docieramy... Niestety hotel, ktory wybralismy... jest zamkniety. Szukamy nastepnego - zamkniety, nastepnego - otwarty, ale za jedna osobe musimy zaplacic 20 USD. Godzimy sie. Mamy juz dosyc szukania. Jeszcze tylko spacer po starym miescie wieczorem i kladziemy sie spac.

ciekawy
Ciekawy Świata